Royal Oud
Royal Oud

Royal Oud

EAU DE PARFUM

Pánský parfém Royal Oud je královskou kombinací smyslných vůní pro náročné muže. Hlavní složkou parfému je agarwood, dřevina z Kambodži, která je považována za jednu z nejvzácnějších dřevin na světě a je známá také jako tzv. dřevo bohů. Tato mystická, bohatá a velmi intenzivní dřevitá vůně podtrhne Váš mužský charakter na dlouhé hodiny.

Obsah parfému: 50 ml
1 950 Kč
ks

Více o parfému Royal Oud

Základní složku tohoto parfému dále doplňují níže uvedené ingredience. Všechny ingredience použité v našich parfémech jsou přírodního původu a jednotlivé kombinace vůní jsou pečlivě voleny tak, aby vytvářely originální a příjemnou vonnou kompozici

Patchouli

Parfému dodává na intenzitě Patchouli, což je ingredience pocházející z Indonésie a je typická právě svou velmi silnou dřevitou a zemitou vůní.

Tabák

Spodní tóny parfému Royal Oud jsou dále okořeněny jemnou vůní tabáku. Tabák doplňuje parfém o teplou, zemitou vůni, kterou ocení každý elegantní muž.

Šafrán

Unikátní kombinaci vůní dále doplňuje šafrán, který právem získal přídomek „voňavé zlato“. Toto fascinující koření je typické svou intenzivní vůní připomínající mýdlo.